ДУ ІПКТМ НАМН України

Державна установа "Інститут патології крові та трансфузійної медицини Національної академії медичних наук України"

Навігація

Провідний інженер з охорони праці – Ясниський Зенон Ількович
Інженер з метрології 1 категорії – Вошик Зоя Миколаївна
Провідний фахівець з питань цивільного захисту - Приймак Ігор Васильович
Провідний юрисконсульт установи – Єрохін Володимир Володимирович
Бібліотека ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» (провідний бібліотекар Лариса Ярославівна Сільник).
Перші записи в інвентарній книзі зроблено у 1946 році. На 01.01.2015 р. бібліотечний фонд нараховує 11761 примірників книг, періодичних та інформаційних видань. Основну частину фонду становлять видання з гематології, трансфузіології та суміжних дисциплін. Щороку фонд бібліотеки поповнюється періодичними виданнями, авторефератами кандидатських та докторських дисертацій, монографіями. Журнал “Гематология и трансфузиология” зберігається у бібліотеці із 1956 року, з часу його заснування. У фондах бібліотеки є і “Український журнал гематології та трансфузіології”, який почав виходити у 2001 році.
Бібліотека обслуговує співробітників інституту, а також курсантів кафедри гематології та трансфузіології факультету післядипломної освіти ЛДМУ ім. Данила Галицького, лікарів-гематологів, студентів і середній медперсонал інших установ, яким необхідно працювати з літературою по гематології та трансфузіології.

79044, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 45

тел. (032) 238-32-47

факс (032) 238-32-47

Надіслати електронного листа